Profesjonalne efekty zdobienia w Twoim domu

Dzięki wykorzystaniu plotera możesz w domowym zaciszu ozdobić swoje ulubione koszulki, czy spersonalizować własne projekty za pomocą dżetów i szablonów do farb. Użyj dodatkowo prasy termotransferowej, a możliwe będzie uzyskanie w pełni profesjonalnego zdobienia za pomocą folii flex i flock.
 

Łatwy start z ploterami Brother

Urządzenia ScanNCut  naprawdę upraszczają tworzenie własnych wzorów do zdobienia odzieży. Za ułamek ceny profesjonalnego plotera przemysłowego otrzymujesz urządzenie, które pozwoli Ci na własną rękę wykonywać pierwsze zdobienia Twojej odzieży, bądź też usprawni pracę z już opracowanymi wzorami.

Profesjonalne zdobienia przy pomocy folii flex i flock

Plotery Brother znakomicie radzą sobie z wycinaniem wzorów w folii flex i flock. Wyciętą folię wgrzewa się w tkaninę za pomocą prasy termotrasferowej. Osiągnięty efekt jest trwały, przy przestrzeganiu instrukcji prania. Używając tej technologii jesteś w stanie łatwo uzyskać w pełni profesjonalny wygląd zdobień, zaś dzięki dziesiątkom różnorodnych rodzajów folii dobrać jej kolor, czy fakturę do pożądanego efektu końcowego. 

Przyśpiesz swoją pracę dzięki użyciu plotera

Chcesz stworzyć własny, powtarzalny wzór na ulubionej dzianinie? A może chcesz przygotować szablon na pudełka, czy torby zakupowe? Możesz je z łatwością wykonać wycinając nawet skomplikowane, drobne kształty. Przyłóż wycięty szablon do materiału, wcześniej dobierz kolor farby zgodny z Twoją wizją, rozprowadź równomiernie farbę za pmocą rakli badź wałka i daj farbie przeschnąć. Twoje pierwsze zdobienie gotowe.

Jeszcze więcej zastosowań

Plotery Brother to nie tylko wycinanie. Po odblokowaniu opcji zdobienia dżetami będziesz w stanie wykorzystać znalezione w pasmanterii kryształki do utworzenia nawet bardzo wymyślnych błyszczących wzorów.

Oprócz tego funkcja rysowania może być wykorzystywana do tworzenia linii przebiegu ściegów, czy też określania naddatku na szwy. Za każdym razem idealnie równych. Dzięki temu nawet bardzo małe i precyzyjne elementy aplikacji będą doskonale oznaczone.