Uwolnij ręce, wytęż umysł

Plotery Brother wykonają za Ciebie część prac scrapbookingowych, pozwalając Ci zaoszczędzić nie tylko czas, ale również cenne materiały

Wyeliminuj pomyłki

Scrapbooking to niezwykle relaksujące zajęcie, również ono jednak potrafi podnieść ciśnienie krwi. Szczególnie w sytuacji, w której omyłkowo przetniemy w złym miejscu element, który wycinamy od dłuższego czasu, lub gdy nie mamy już wystarczająco dużo materiału, by ponowić próbę. Plotery Brother umożliwiają eliminację pomyłek człowieka, oferując idealnie równe cięcie za każdym razem.

Cięcie zawsze doskonałe

Opanowanie wycinania skomplikowanych kształtów może nastręczać trudności, szczególnie gdy chcemy osiągnąć równe koła, czy kąty proste wewnątrz innych elementów. Ploter wytnie nawet najbardziej skomplikowane kształty z precyzją niemożliwą do osiągnięcia metodami ręcznymi. Co równie ważne cięcie to będzie powtarzalne, co pozwoli Ci na tworzenie zawsze równych kształtów zdobień.

Oszczędzaj materiały dzięki ploterowi

Oprogramowanie ploterów Brother umożliwia automatyczne rozmieszczenie wycinanych wzorów tak, by zmieścić w wycinanym materiale jak najwięcej elementów. W krótkim czasie funkcja ta pozwala na osiągnięcie dużych oszczędności materiałów. Poza tym z poziomu plotera możliwe jest skalowanie wzoru, obracanie go, tworzenie odbić lustrzanych i manualne rozmieszczanie za pomocą ekranu dotykowego byś miał/-a pełną kontrolę nad efektem końcowym.