Miejsce doskonale przystosowane do Ciebie

Niektórzy twierdzą, że moment zamieszkania w domu zaczyna mierzyć się od powieszenia czegoś na ścianie. Naszym zdaniem moment ten, czuje się tym mocniej wtedy, gdy w domu znajdzie się przedmiot własnoręcznie wykonany.

Łatwo poczuć przywiązanie do owoców pracy własnych rąk

W dobie szybkiego kupowania i wyrzucania rzeczy bardzo łatwo jest zatracić radość z ich posiadania. Wykonanie przedmiotów własnoręcznie tworzy związek między nami, a danym dziełem. Każda osoba, która przeszła ten proces zna to uczucie, kiedy po długiej pracy można wreszcie odstawić efekt końcowy na półkę, podłogę czy mebel i  spojrzeć na niego…
….z zadowoleniem z siebie!

Bliscy i znajomi docenią Twój wkład pracy

Kupienie prezentu coraz częściej sprowadza się do pójścia na łatwiznę i wybrania czegoś z listy bestsellerów, czy wręcz zakupu karty podarunkowej. Wybranie odpowiedniego przedmiotu świadczy często o stopniu znajomości danej osoby. W takiej sytuacji wykonanie czegoś własnymi rękoma z myślą o kimś daje możliwość przekazania rzeczy naprawdę wyjątkowych, które być może – w przeciwieństwie do nowego smartfona – zostaną z obdarowaną osoba na długie lata.

Zacznij działać dzięki ploterom Brother

Możliwości jest naprawdę sporo. Masz do wyboru wycinanie papieru, folii, filców, tkanin i dzianin oraz wielu innych materiałów. Dodaj do tego złocenie, wytłaczanie, zdobienie kryształkami, tworzenie stempli, naklejek i magnesów, by w pełni zrozumieć jak wiele jesteś w stanie wykonać wraz z Twoim urządzeniem. Z ploterami Brother możliwości kończą się tam, gdzie zabierze Cię Twoja wyobraźnia.