Wsparcie dla haftu i patchworku

Pewne cięcie materiału

Plotery Brother świetnie radzą sobie z wycinaniem tkanin i dzianin. Co ważne wycięty element będzie za każdym razem identyczny, co nie zawsze udaje się w przypadku wycinania nożyczkami. Dodatkową funkcją plotera jest możliwość ustawienia naddatku na szwy, co znacząco ułatwi późniejsze szycie. A jeżeli wcześniej wymienimy jeszcze w ploterze noż tnący, na pisak do narysowania linii prowadzenia ściegów, to efektem końcowym będzie gotowy element z idealnie oznaczonymi liniami szycia.

Twój przyjaciel w patchworku

Łatwość wycinania materiałów znajduje zastosowanie we wszelkich projektach patchowrkowych. Oprogramowanie ploterów umożliwia nie tylko wybranie zaprojektowanych kształtów, ale również ich późniejsze powiększanie, pomniejszanie, obracanie, czy tworzenie odbić lustrzanych. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wyciania materiałów w pasy, prążki, czy wzory. Wraz z funkcją skanowania tła umożliwia to dokładne ułożenie wycinanych kształtów na wycinanym materiale, a co za tym idzie wyeliminowanie pomyłek i strat materiałów. Co ważne wszystkie opisane funcje dostępne są z poziomu maszyny, bez użycia komputera.

Nowy kompan dla Twojej hafciarki

Jeżeli często wykonujesz aplikacje hafciarskie to ScanNCut zostały stworzone właśnie z myślą o Tobie. Pomyśl tylko, że wszystkie kształty, które do tej pory były wycinane ręcznie nożyczkami od teraz wytnie za Ciebie maszyna. A do tego ploter zrobi to nie tylko szybciej, ale przy tym również dokładniej!

Jeden proces dla wielu urządzeń

Tworzenie aplikacji z Brotherem staje się znacznie prostsze. Dzięki zintegrowaniu ze sobą funkcji tworzenia aplikacji i naszywek w hafciarkach Brother, oprogramowaniu do haftu Brother PED oraz urządzeniach ScanNCut i DesignNCut cały proces jest wyjątkowo przyjazny i intuicyjny dla użytkownika. Wystarczy wypełniać krok po kroku instrukcje wyświetlane na ekranie, by otrzymać idealnie wykonaną naszywkę, czy aplikację.