Pozwól się zainspirować

Boisz się, że ploter będzie leżeć bezczynnie na półce? Nic podobnego! Wraz z urządzeniem Brother otrzymujesz bezpłatny dostęp do strony CanvasWorkspace, na której to znajdują się setki gotowych projektów wraz z opisami wykonania. Od tej pory ograniczać Cię będzie wyłącznie czas wolny...

Miejsce specjalnie dla Ciebie

CanvasWorkspace to serwis internetowy, w którym można tworzyć własne oryginalne dane dotyczące cięcia i rysowania dla urządzenia ScanNCut, jak również pobierać gotowe szablony projektów, wraz z opisami i instrukcjami cięcia. W bazie znajduje się blisko 250 oficjalnych projektów, a ich liczba stale rośnie. Pobieraj  gotowe pliki plotera i wysyłaj je bezpośrednio do urządzenia za pomocą Wi-Fi, bądź użyj pamięci USB, aby przenieść je do ScanNCut, gdzie będzie można ich użyć.

Strona CanvasWorkspace nie jest dostępna w języku polskim.

www.CanvasWorkspace.com

Na każdą okoliczność

Są różne powody dla których wykonujemy coś własnoręcznie. Być może zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chcesz za pomocą wyjątkowych zaproszeń zaprosić inne dzieci na wielkie przyjęcie? A może wolisz Tworzyć spersonalizowaną odzież i akcesoria, by wyrazić siebie i swój styl? Niezależnie od celu z jakim tworzysz za źródło inspiracji może służyć CanvasWorkspace.