Kreatywny sposób spędzania wolnego czasu

Plotery Brother są przeznaczone do użytku zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Wszyscy domownicy mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie.

Nauka przez zabawę

Oderwanie naszych pociech od ekranów komputerów i smartfonów to nie lada wyzwanie. A zachęcenie ich do zrobienia czegoś produktywnego w wolnym czasie jest jeszcze trudniejsze. Urządzenia ScanNCut są w stanie zrealizować oba te zadania. Zabawa z ploterem łączy bowiem w sobie obcowanie z nowymi technologiami, ze zdobywaniem zdolności manualnych i rozwijaniem kreatywności dziecka. Ucieszą się więc zarówno rodzice, jak i ich pociechy. Obserwowanie pracy urządzenia jest przy tym dla dzieci doświadczeniem tak nowym i nietypowym, że jest w stanie wciągnąć je na długie godziny. Wystarczy więc pokazać dziecku możliwości jakie otwierają się przed nim w ten sposób, by zaszczepić w nim nowe hobby.

Sposób na integrację rodziny

Wspólna praca nad ozdobami świątecznymi, kartką okolicznościową, czy choćby pracą z plastyki, to świetna okazja do spędzenia czasu razem, całą rodziną. Czasami jednak brakuje pomysłów co dokładnie wykonać, czy zdolności manualnych domowników, aby zrealizować najciekawsze idee. Ploter Brother przychodzi z pomocą w obu tych przypadkach. Urządzenie wykona za nas każde, nawet najbardziej skomplikowane cięcie, a razem z nim otrzymujesz dostęp do bazy CanvasWorkspace, w której to znajduje się kilkaset gotowych projektów dedykowanych urządzeniom ScanNCut, wraz ze szczegółowymi opisami wykonania każdej czynności krok po kroku. Nigdy więcej nudy w domu!

Stworzony dla placówek oświaty i kultury

Plotery Brother znakomicie sprawdzają się w przedszkolach i podstawówkach, szkołach artystycznych, domach kultury i innych miejscach, w których to ceniony jest rozwój kreatywny dzieci. Możliwości wykorzystania urządzeń nie ograniczają się wyłącznie do wycinania. Za ich pomocą możliwe jest również malowanie pisakami, aplikowanie kleju, zdobienie dżetami, tłoczenie, złocenie. Ze ScanNCut wyobraźnia ma pełne pole do popisu!