Łatwe i dokładne wycinanie szablonów

Niezależnie od tego czy zajmujesz się zdobieniem odzieży, cukiernictwem, wystrojem wnętrz, czy też inną działalnością wykorzystującą szablony do ozdobienia końcowego produktu pokochasz plotery Brother za możliwości, które oferują.

Zapomnij o nożyczkach

Nie trać swojego czasu na ręczne wycinanie szablonów za pomocą nożyka bądź nożyczek. Są dużo szybsze i precyzyjniejsze metody.

Po wgraniu projektu cięcia do urządzenia ploter samodzielnie wykona wycięcie szablonu z prędkością i dokładnością nieosiągalną metodom ręcznym. Przeznacz czas poświęcany wcześniej nożyczkom, na myślenie o kolejnych projektach.

Mnóstwo inspiracji w środku

W pamięci urządzeń ScanNCut znajduje się ponad 600 wzorów zdobień, które po naciśnięciu kilku przycisków można łatwo ze sobą łączyć w jedno. Możliwe z poziomu maszyny jest obracanie, zmniejszanie, zwiększanie, przerzucanie w pionie i poziomie, aby znaleźć ustawienie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. W internecie ponadto znajdziesz dodatkowo setki darmowych i komercyjnych szablonów cięcia. Ze ScanNCut nie musisz bać się projektowania grafik.

Praktyczne zastosowania

Plotery Brother znajdują zastosowanie w wykonywaniu szablonów zarówno do zabawy z dziećmi, jak i do codziennego użytku w domu i firmie. Za ich pomoca naniesiesz swoje logo na karton, worek, czy inne opakowanie, łatwo wykonasz szablon do oznaczania partii towaru, czy w widocznym miejscu naniesiesz informację dla kuriera odnośnie sposobu obchodzenia się z paczką. A by wykonać gotowy szablon wystarczy zaledwie kilka minut.

Przekonaj się o tym sam/a oglądając poniższy klip: