Wyjątkowe, bo zrobione przez Ciebie

Tworzenie zaproszeń to prawdziwa sztuka. Niezależnie od tego, czy misternie zdobione, czy też proste w swojej formie powinno być ono wykonane w profesjonalny sposób.

Pełna różnorodność

Wyróżnij swoje zaproszenia i kartki okolicznościowe dzięki zastosowaniu zróżnicowanych zdobień. Wycinanie nawet bardzo misternych wzorów w papierze przychodzi ploterom Brother z ogromną łatwością. Dodaj do tego możliwość imitacji pisma odręcznego, by wyróżnić się spośród drukowanych seryjnie zaproszeń. Jeżeli chcesz nadać swoim pracom jeszcze bardziej prestiżowy wygląd, to skorzystaj z możliwości złocenia (foilingu), czy tłoczenia. 

Ozdoba świątecznego stołu

Plotery Brother znajdą zastosowanie nie tylko przy wykonywaniu świątecznych ozdób, ale stają się również przydatne przy organizacji przyjęć i spotkań. Wykorzystując ploter do stworzenia winietek wskazujących miejsce usadzenia gości spotkania w gronie rodzinny i przyjaciół odbywać się będą bez nieporozumień przy zajmowaniu miejsc. Schludnie wykonane imiona gości na pewno będą przy tym pasowały nie tylko do zastawy stołowej, ale również do charakteru uroczystości. 

 

Dla początkujących...

Za pomocą ploterów Brother nie tylko z łatwością wykonasz swoje pierwsze własne zaproszenia, kartki okolicznościowe, czy winietki, ale również ozdobisz je za pomocą ponad sześciuset wbudowanych wzorów rysowania i cięcia. Zadziw swoich najbliższych własnymi zdolnościami i rozbudowaną personalizacją zaproszeń!

... i profesjonalistów!

Plotery Brother pozwalają na znaczące przyśpieszenie pracy, przy równoczesnym wzroście skomplikowania używanych wzorów i zdobień. Dzięki urządzeniom ScanNCut szybko wykonasz nawet duże ilości zamówień, będąc pewnym, że efekty Twojej pracy zadowolą nawet bardzo wymagających klientów.